¡Lo más vendido!

Autores

Promociones especiales

Consigue tu descuento en «Por el camino de Esperanza»

Consigue tu descuento en «Por el camino de Esperanza»

Editorial Gradiente te regala un vale descuento de 3€ para la edición impresa si compras o ya compraste la versión digital, o si lo que compraste fue la edición impresa y quieres también la digital.

Envíanos el recibo de tu compra (seguro que lo tienes en tu correo) a través del formulario de contacto de este portal, o a través de facebook o twitter. Te enviaremos el vale descuento para comprar en linea en nuestra web.

3 Comentarios

  • Avatar
   ago 22, 2023

CYFROWA TELEWIZJA SATELITARNA

Odbiór cyfrowej telewizji satelitarnej możliwy jest za pomocą własnej anteny lub dzięki zbiorczej antenie satelitarnej zainstalowanej przez developera lub wspólnotę mieszkaniową. W przypadku odbioru indywidualnego nie zalecamy aby klient samodzielnie wykonywał montaż i ponieważ potrzebny jest specjalistyczny miernik sygnału cyfrowego, bez którego prawidłowa instalacja anteny nie będzie możliwa.

MONTAŻ ANTENY W WARSZAWIE

Trudność ustawienia i montażu anteny satelitarnej zależy od tego czy mieszkamy w bloku w Warszawie czy w domu jednorodzinnym na terenie województwa mazowieckiego. W tym pierwszym przypadku jest trochę łatwiej ponieważ z balkonu widać ekran telewizora i można ustawić antenę na podstawie wskazań miernika sygnału w dekoderze, mieszkając w domu musimy sie posiłkować drugą osobą, która będzie nam przekazywała odczyty paska sygnału z ekranu, co spowoduje, że regulacja anteny nie będzie zbyt dokładna.

Ilość głosów: 163 | Ocena: 4.9

  Deja un comentario

  * Nombre:
  * E-mail:
     Web: (Url conhttp://)
  * Commentario:
  Escribe lo que ves en la imagen